Rozpoczęcie roku szkolnego

Witam uprzejmie.

Informuję, że 02 września 2019 r. (poniedziałek) rozpoczęcie roku szkolnego zacznie się Mszą Św. o godz. 08:00 (dla dzieci uczęszczających na religię katolicką). Pozostali uczniowie pozostają w szkole pod opieką wyznaczonego nauczyciela. Po powrocie z kościoła nastąpi inauguracja w sali gimnastycznej szkoły, a po niej spotkanie z wychowawcami klas. W tym dniu nie będzie lekcji. Powrót dzieci do domu w poniedziałek nastąpi wyjątkowo po zakończeniu spotkania z  wychowawcami kursami spoza rozkładu jazdy. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego nie przewidziane są zajęcia opiekuńcze na świetlicy. Uprzejmie proszę rodziców o przekazanie informacji wychowawcom i poinformowanie dzieci, z której propozycji powrotu do domu mają skorzystać dzieci. Od wtorku dojazd do szkoły i powrót do domu będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy podanym 29 sierpnia 2019 r. w odrębnym komunikacie.

Proszę również rodziców o zadeklarowanie, czy dziecko będzie korzystało z transportu publicznego, czy rodzic przyjmie przewóz dziecka na siebie. Ustalenie imiennej listy dzieci korzystających z transportu publicznego wymagane jest przez przewoźnika w celu przygotowania i wydania biletów miesięcznych.

Leszek Orciuch

0
Rozmiar czcionki
Tryb kontrastu