Konkurs czytelniczo-plastyczny “Niezwykłe przygody Kici Koci”

W ramach programu „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” przedszkolaki z Gietrzwałdu wzięły udział w konkursie czytelniczo-plastycznym „Niezwykłe przygody Kici Koci”. W trakcie trwania konkursu dzieci miały okazję do zapoznania się z Kicią Kocią i jej niezwykłymi przygodami. Należy jednak przyznać, że Kicia Kocia, dzieciom jest bardzo dobrze znana.
W trzech kategoriach wiekowych niezależne jury wybrało trzy pierwsze miejsca i przyznało wyróżnienia pozostałym uczestnikom.
 
W Kategorii „Grupa Misie”
1. Szymon Gajo
2. Grześ Tomporowski
3. Olek Woliński
 
W Kategorii „Grupa Tygrysy”
1. Karolinka Łajca
2. Nadia Greinfenberg
3. Wiktoria Szymanowska
 
W Kategorii „Grupa Starszaki”
1. Zosia Piotrowska
2. Olek Laskowski
3. Zosia Cieszyńska
 
Nagrody, zostały zakupione dzięki pozyskanym funduszom z programu. Dziękujemy także Państwu Butkiewicz i Kupis za dodatkowe upominki. Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy! I zachęcamy do wspólnego czytania książek.
0
Rozmiar czcionki
Tryb kontrastu