Informacja

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informuję, że dzisiejszy dzień, piątek, jest ostatnim dniem, w którym sprawuję funkcję dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gietrzwałdzie. W tym miejscu chciałbym gorąco podziękować za cały okres współpracy moim Koleżankom i Kolegom, Rodzicom i Uczniom. W związku z moim przejściem na emeryturę wydarzyło się w ostatnich miesiącach wiele niezapomnianych dla mnie wzruszających chwil tak, że w tym momencie nie chciałbym popadać kolejny raz w nostalgiczne tony. Chodzi o to, że od jutra (przynajmniej z formalnego punktu widzenia) nie mogę podejmować decyzji jako dyrektor. Dlatego jeszcze dzisiaj informuję, że mój następca zostanie ustalony nie wcześniej niż 29 sierpnia 2022 r. (poniedziałek). Mojemu następcy pozostawiam decyzję w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. Proszę śledzić informacje umieszczane na stronie internetowej szkoły do czasu, aż wszyscy uczniowie i rodzice uzyskają dostęp do Librusa. Dostępu do Librusa nie mają uczniowie kl. I. Proszę na stronach urzędu gminy doszukiwać się aktualnego rozkładu jazdy autobusów. Swojemu następcy zasugeruję, aby 01 września 2022 r. (czwartek) nie uruchamiać świetlicy szkolnej.

Żegnając się z Państwem serdecznie pozdrawiam – Leszek Orciuch

1+
Rozmiar czcionki
Tryb kontrastu