Konkurs recytatorski klasy 2 “Wierszyki domowe”

W czwartek, 23 marca w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski z lektury „Wierszyki Domowe” Michała Rusinka, w którym wzięło udział 17 uczniów z klasy 2.
Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie uczniów poezją, dostrzeganie humoru w utworach poetyckich, zachęcanie dzieci do przezwyciężania własnej nieśmiałości poprzez występy przed publicznością i uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Widownią była klasa 1. Jury wyłoniło i nagrodziło zwycięzców:
I miejsce Lenka
II miejsce Liliana
III miejsce Stasiu.
Wyróżnienia przyznano: Olkowi, Hani i Mikołajowi.
Sergiusz i Dawid otrzymali nagrody specjalne.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za ciekawe występy!
0
Rozmiar czcionki
Tryb kontrastu