Spotkanie z p. Piotrem Korolem- leśnikiem

We wtorek, 21 marca z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny do naszej szkoły przyjechał pan leśnik- Piotr Korol, który przeprowadził cykl warsztatów ze wszystkimi uczniami naszej szkoły jak również z grupami przedszkolnymi. Dzięki tym zajęciom nasi uczniowie dowiedzieli się i przypomnieli sobie, jakie zmiany zachodzą w przyrodzie wiosną. Przypomniano też zasady właściwego zachowania się w lesie jak i podczas spotkań z dzikimi zwierzętami takimi jak np. wilk lub dzik. Okazało się, że najgroźniejszym dla człowieka zwierzęciem żyjącym w lesie jest… kleszcz. Bardzo serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Korolowi z Nadleśnictwa Stare Jabłonki https://www.facebook.com/NadlesnictwoStareJablonki za ciekawie spędzony czas i przekazanie w przystępny sposób wielu nowych informacji.

0
Rozmiar czcionki
Tryb kontrastu